Fizjoterapia dla Sportowców

Orto-Med to nowoczesne Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne w Krakowie, specjalizujące się w pomocy sportowcom; zarówno amatorskim, jak i profesjonalnym. Nasi lekarze i fizjoterapeuci doskonale wiedzą jak niezwykle obciążający dla ludzkiego organizmu jest sport. Liczne mikrourazy i kontuzje, czy to w przypadku nieszczęśliwych zbiegów okoliczności, czy poprzez nieprawidłowe leczenie poprzednich objawów, nie tylko uniemożliwiają trening, ale także są niebezpieczne dla zdrowia.

Nasza Misja

Naszym celem jest szybki powrót pełnej sprawności pacjenta i zapobieganie kolejnym wypadkom w przyszłości.

Diagnoza i indywidualna pomoc

Przy współpracy ze sportowcami niezwykle ważna jest diagnoza i dobranie odpowiednich metod leczenia; uwzględniające typ urazu i kontuzji oraz specyfikę uprawianej dyscypliny sportu.

Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć do źródła problemu, wyeliminować go oraz zminimalizować szanse kolejnych urazów, poprzez odpowiednie działania zapobiegające. Na każdym etapie najważniejsza jest indywidualna współpraca z terapeutą.

Oferta zabiegów

Najlepiej wyposażone centrum rehabilitacyjne w Małopolsce

Fizjoterapia sportowa ma na celu pomoc w jak najszybszym i jak najbardziej optymalnym powrocie do pełnej sprawności fizycznej po doznanym urazie lub kontuzji.

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu Orto-Med jest w stanie zapewnić wiele metod terapeutycznych, takich jak:

  • terapia indywidualna
  • kinesiology taping
  • masaże sportowe
  • elektroterapia

Zacznij korzystać z naszej opieki

Zadzwoń teraz +48 12 422 13 80 i umów się na wizytę lub zostaw swoje dane w formularzu.