Usługi dla Dzieci

Wrodzone lub nabyte wady u maluszków i starszych dzieci wymagają uwagi i szybkiej interwencji. Odpowiednia opieka lekarzy, rehabilitantów i specjalistów od korekcji postawy pozwala nawet całkowicie wyeliminować problemy dzieci z postawą i ruchem. W Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnym Orto-Med znajdziesz pełen zakres specjalistów potrzebnych do tego, by Twoje dziecko rozwijało się prawidłowo na każdym etapie.

Nasza Misja

Mamy odpowiednie podejście do Małych Pacjentów i zapewniamy im kompleksową opiekę korygującą wady postawy.

Diagnoza i indywidualna pomoc

Przy współpracy ze sportowcami niezwykle ważna jest diagnoza i dobranie odpowiednich metod leczenia; uwzględniające typ urazu i kontuzji oraz specyfikę uprawianej dyscypliny sportu.

Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć do źródła problemu, wyeliminować go oraz zminimalizować szanse kolejnych urazów, poprzez odpowiednie działania zapobiegające. Na każdym etapie najważniejsza jest indywidualna współpraca z terapeutą.

Oferta zabiegów

Najlepiej wyposażone centrum rehabilitacyjne w Małopolsce

Nasza oferta skierowana do Dzieci jest niezwykle szeroka. Obejmuje nie tylko pełną opiekę ortopedy dziecięcego, ale także szeroki wachlarz usług potrzebnych na każdym etapie korekty wad postawy czy też rehabilitacji dziecka.

Zacznij korzystać z naszej opieki

Zadzwoń teraz +48 12 422 13 80 i umów się na wizytę lub zostaw swoje dane w formularzu.